در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 9 بهمن 1399
 • حضور جمعی از کارکنان دانشکده فنی وحرفه ای دختران شاهرود در گردهمایی بزرگ بسیجیان شهرستان به مناسبت ۵ آذرماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان حضرت امام خمینی (ره)

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ، بسیجیان شهرستان شاهرود با حضور در همایش شکوه اقتدار ، صلابت و استواری خود را به نمایش گذاشتند.

  سردار علی استاد حسینی  در تجمع تجدید میثاق بسیجیان شاهرود با رهبری به مناسبت سالروز تشکیل بسیج در محل ساعت گل این شهر بابیان اینکه مذاکره با آمریکا مشکلی را حل نمی‌کند، ابراز داشت: آمریکا نه در این برهه بلکه در طول این چهار دهه بارها اثبات کرده است که خیرخواه مردم ایران نیست لذا این مذاکره چیزی جز ضرر و زیان مادی و معنوی آورده دیگری برای کشور نخواهد داشت.

  وی بابیان اینکه ملت با بصیرت ایران در مقابل تهدیدهای آمریکا همواره ثابت کردند که علیرغم همه مشکلات موجود پای ارزش‌های انقلابی خود ایستاده و قدمی عقب‌تر نخواهد رفت، افزود: خوشبختانه ملت ایران همواره هوشیار و بیدار درصحنه‌های مختلف حضور دارد.

  معاون عملیات بازرسی سازمان بسیج مستضعفین بابیان اینکه سخنان هوشمندانه رهبر معظم انقلاب بار دیگر خط بطلان بر توطئه و فتنه‌های دشمن در ناآرامی‌های اخیر کشید، ابراز داشت: ایشان راه و تکلیف انقلاب را روشن و دشمنان را از رسیدن به اهداف شوم خودشان مأیوس کردند.

  وی بابیان اینکه امروز زمان تسلیم ، سازش و مذاکره با دشمنان نیست ، افزود: آن چیزی که توانست ما را در این چهار دهه به‌سوی پله‌های موفقیت و ترقی سوق دهند تنها عنصر مقاومت بود که این راه و روش می‌بایست ادامه پیدا کند و تا زمانی که پای سخنان رهبر معظم انقلاب بایستیم برنامه‌ریزی‌های دشمن برای سست کردن پایه‌های نظام خنثی خواهد شد.

  نظرات کاربران