در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 4 آذر 1399
 • دیدار سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان و سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان با ریاست شورای اسلامی شهر سمنان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، دکتر نقدی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان و مهندس هفتنی سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان با دکتر سیادتی ریاست شورای اسلامی شهر سمنان دیدار و گفتگو کردند.

  در ابتدای این دیدار دکتر نقدی  ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شورای شهر سمنان بابت خدمات ارائه شده به شهروندان در حوزه های مختلف از اقدامات انجام شده به نیکی یاد کرد.

  ایشان همچنین با ذکر اینکه در شهر سمنان  و با توجه به وجود صنایع بزرگ و کوچک و نیاز مبرم صنایع به نیروی فنی کارآمد یادآور شد بیش از 75 درصد فارغ التحصیلان این دانشگاه بعد از اتمام تحصیلات دوره کاردانی خود جذب بازار کار میشوند که حتی در بعضی از رشته ها این میزان جذب بازار کار از میان دانش آموختگان به 100 درصد هم رسیده است.

  وی  در ادامه سخنان خود بر فراهم آوردن محیطی جذاب و با نشاط در فضای محیطی دانشکده ها  برای دانشجویان را وظیفه مسئولین این مجموعه دانست.

  سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مشکلات دانشکده های های فنی و حرفه ای پسران و دختران سمنان اشاره کردند و خواستار همکاری شورای شهر و شهرداری در خصوص  تسطیح کامل ، آماده سازی ، آسفالت ، جدول گذاری و محوطه سازی فضای داخلی دانشکده فنی پسران و تکمیل فضای سبز و نصب آلاچیق های محوطه دانشکده فنی و حرفه ای دختران نرجس سمنان شدند .

  در ادامه این دیدار دکتر سیادتی با اشاره به جایگاه ممتاز دانشکده های فنی و حرفه ای سمنان گفت: مساعدت لازم در خصوص تسطیح محوطه ،  جدول گذاری ، آسفالت و محوطه سازی خوابگاه دانشکده فنی پسران و همچنین تکمیل فضای سبز و نصب آلاچیق های دانشکده فنی دختران سمنان انجام خواهد پذیرفت.

   

  نظرات کاربران