در حال بارگذاری ...
دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
 • پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مناسبت اعیاد مبارک شعبانیه

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با انتشار پیامی، فرا رسیدن اعیاد مبارک شعانیه و فرخنده میلاد سه نور دیده پیامبر(ص) را تبریک و شادباش گفت.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، دکتر رضا نقدی در این پیام با گرامیداشت تقارن این اعیاد مبارک با روزهای بهار طبیعت، به جانبازان و پاسداران شریف کشور  ادای احترام کرد.

  شعبان المعظم، ماه برکت و سرور مومنان درگاه حق، مزین است به فرخنده میلاد بزرگان خاندان نبوت و طهارت(ع) که با آمدنشان، زمین غرق نور و معرفت شد و امسال تقارن این اعیاد مبارک با روزهای آغازین طبیعت، زیبایی آمدن بهار را دو چندان ساخته است.

  میلاد سه مولود مبارک و نور دیده پیامبر ختمی مرتبت، حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت زین العابدین(ع) شعبان را نورباران کرده و ماه رسول خدا(ص)، غرق برکت است.

  حلول ماه مبارک شعبان و خجسته میلاد حضرت سید الشهدا (ع) و روز پاسدار، میلاد حضرت عباس بن علی (ع) و روز جانباز و میلاد فرخنده سیدالساجدین، حضرت امام زین العابدین(ع) را به تمامی مومنان و شیفتگان خاندان اهل بیت(ع) تهنیت و شادباش می گویم و از خداوند منان می خواهم برکت این ایام را بر حیات یکایک ما جاری سازد.

  نامگذاری شایسته این ایام به نام روز پاسدار و روز جانباز، موعد مبارکی است تا بار دیگر یادی کنیم از پاسداران شریف و جانبازان بزرگوار میهن عزیزمان که مومنانه، با تاسی به دو الگوی متعالی جهان اسلام، حضرت امام حسین(ع) که خود سفینه نجات بود و علمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) که عاشقانه در مسیر حقیقت ایستاد، سرمشق یقین و ایمان را امتداد بخشیدند.

  امید است برکت این ایام فرخنده، تجلی مژده رحمت و مغفرت برای یکایک مومنان و نوید خوش سلامت، در جای جای این مرز و بوم باشد و با ریشه کنی بحران کنونی، شاهد به ثمر نشستن جانفشانی های مردان و زنانی باشیم که با سرمشق گیری از ایثار و از جان گذشتگی صاحبان متبرک این اعیاد، در طول یک سال گذشته، شرافتمندانه خدمت کردند.

  اینجانب ضمن گرامیداشت اعیاد بزرگ شعبانیه به محضر پاسداران، جانبازان، بسیجیان و تمامی ایثارگران عرصه های جهاد و شهادت ، بویژه همکاران مجموعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، سلامتی و توفیقات روز افزون آنان را در سایه عنایات الهی مسألت دارم.

   

  ارادتمند.. دکتر رضا نقدی

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

  نظرات کاربران