در حال بارگذاری ...
دوشنبه 20 اردیبهشت 1400
 • پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به اساتید، همکاران و دانشجویان این دانشگاه تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پیام تبریک دکتر رضا نقدی آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  خداوند تبارک و تعالی می ‏فرماید: "یا ایها الذین آمنوا کتب علیکم الصیام کما کتب علی الذین من قبلکم لعلکم تتقون. ای کسانی که ایمان آورده‏ اید روزه بر شما نوشته (واجب) شد، چنانکه بر آنان که پیش از شما بوده ‏اند واجب شده بود باشد که پرهیزگار شوید." (سوره بقره آیه 183)

  رمضان، ماه بندگی‌‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماه را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم‌‌‌ (ص) و ائمه اطهار‌ (ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم.

  ماه رمضان، فرصتی برای دعا و نیایش و شب زنده‌ داری و تمسک جستن از درگاه باری تعالی است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد

  امسال ماه پربرکت رمضان را درحالی آغاز می کنیم که جهان و کشور عزیزمان ایران، در جنگی نابرابر با دشمنی به نام کرونا ویروس  مواجه استدشمنی که قدرتش در مقابل قدرت لایزال الهی ناچیز است و فداکاری  و جانفشانی های مدافعان سلامت نشان داد که این  جنگ ویرانگر، دیر یا زود به پایان خواهد رسید.

   امید است در ماه رحمت الهی  با نیایش های شبانه درلیالی پرفیض قدر، شاهد  شفای بیماران دردمند و بازگشت آرامش و امنیت به جامعه اسلامی و سراسر کشورهای جهان باشیم.

  باشد که در پرتو الطاف خداوند جهانیان، در لحظات مغفرت و مرحمت این ماه عزیز، کاری کنیم که خود و خدای خود را بهتر شناخته و بیش از پیش در راه ارائه خدمات صادقانه و بی منت به مخلوقات خداوند قدم برداریم.

  اینجانب حلول بهار قرآن، ماه مبارک رمضان را به مردم شریف استان سمنان و علی الخصوص اساتید، همکاران و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان تبریک عرض می‌نمایم و برایتان قبولی طاعات و عبادات را آرزومندم و امیدوارم همگی از سفره پربرکت فیوضات ربوی در این ماه مبارک به نحو مطلوب بهره‌مند شویم و از درگاه حضرت احدیت برای همگان توفیق بهره‌گیری از برکات این ماه خجسته و انفاس قدسیه حضرت ولیعصر (عج) را مسئلت می‌نمایم.

   

  ارادتمند .. دکتر رضا نقدی

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

  نظرات کاربران