در حال بارگذاری ...
جمعه 28 خرداد 1400
 • پیام تسلیت رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پی درگذشت دانشجو خدیجه گلپایگانی

  رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پیامی، درگذشت خدیجه گلپایگانی دانشجوی مقطع کاردانی رشته فناوری اطلاعات دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود را تسلیت گفت.

  به گزارش واحد روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان؛ دکتر رضا نقدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با ارسال پیامی درگذشت ناباورانه سرکار خانم خدیجه گلپایگانی دانشجوی مقطع کاردانی رشته فناوری اطلاعات دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود را به خانواده آن عزیز از دست رفته و خانواده بزرگ دانشگاهیان این دانشگاه تسلیت گفت

  متن این پیام بدین شرح است؛

   

  انالله و انا الیه راجعون

  ضایعه تأسف برانگیز و جانسوز درگذشت  مرحومه خدیجه گلپایگانی دانشجوی با اخلاق؛ گرانقدر؛ پرتلاش و متعهد دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود موجب تألم و تأثر دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان گردید.

   اینجانب از طرف خود و سایر اعضای هیأت رئیسه دانشگاه ضمن عرض تسلیت به آن خانواده محترم، از خداوند منان برای بازماندگان صبر و اجر و برای آن دانشجوی سفر کرده غفران و رحمت واسعه الهی مسألت دارم.

  مرحومه خدیجه گلپایگانی دانشجوی مقطع  کاردانی رشته فناوری اطلاعات در دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود بود که روز یکشنبه جان باخت.

  روحش شاد و قرین رحمت الهی باد انشالله

   

   

   

   
   
   
   

  نظرات کاربران