در حال بارگذاری ...
جمعه 28 خرداد 1400
 • حضور همکاران دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی وحرفه ای در دانشکده فنی وحرفه ای دختران شاهرود


  جناب آقای یادگاری معاونت محترم دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی وحرفه ای و سرکار خانم دهقان مسئول محترم امور بانوان این دفتر در دانشکده فنی وحرفه ای دختران شاهرود حضور یافتند و به بازدید از قسمت های مختلف این مجموعه دانشگاهی پرداختند .
  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی وحرفه ای استان سمنان،  همکاران دفتر مرکزی حراست دانشگاه فنی وحرفه ای پس از حضور در یادمان شهید گمنام دانشکده و تجدید میثاق و قرائت فاتحه با همراهی مسئول محترم حراست استان جناب آقای ادهم ؛ در دفتر خانم دکتر محمدی پناه سرپرست دانشکده حضور یافتند و به دیدار و گفتگو پرداختند.

    خانم محمدی پناه ضمن قدردانی از حضور  همکاران دفتر مرکزی حراست دانشگاه حراست در این دانشکده و اشاره به جایگاه مهم و خطیر این حوزه  ؛ابتدا به فرصت های موجود و قابلیت ها و امتیازات منحصر به فرد دانشکده فنی وحرفه ای دختران شاهرود اشاره کردند و سپس به بیان برخی از مشکلات موجود پرداختند.
  در ادامه آقای یادگاری و خانم دهقان ضمن حضور در واحدهای اداری و آموزشی حضور پیدا کردند و به گفتگو با همکاران مجموعه و شنیدن مشکلات و درخواست های آنان پرداختند و در پایان از کارگاه ها ؛ آزمایشگاهها سالن ورزشی و..... بازدید میدانی به عمل آوردند.

  نظرات کاربران