در حال بارگذاری ...
دوشنبه 4 مرداد 1400
 • کسب دیپلم افتخار رویداد استارتاپی کسب و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا توسط اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

  اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان دیپلم افتخار رویداد استارتاپی کسب و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود را کسب کردند.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، اساتید ارجمند دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان سرکار خانم ها مریم میرزایی مدیر گروه محترم رشته کامپیوتر دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود و مژده سهرابی از اساتید این دانشکده؛ موفق به کسب دیپلم افتخار در رویداد استارتاپی کسب و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود شدند .
  .مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: برگزیدگان رویداد استارتاپی «کسب‌ و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا» با ارائه بیش از ۲۰ ایده از سوی شرکت کنندگان سراسر کشور مشخص شدند.

  وی با بیان اینکه این رویداد علمی از ۲۵ تا ۳۱خرداد به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری این رویداد، ارتقای فرهنگ کسب و کار در حوزه علوم پزشکی در دوران کرونا و پساکرونا بود.

  سعید ناظمی به برگزاری چهار کارگاه آموزشی طی این دوره اشاره کرد و ابراز داشت: آشنایی با استارتاپ، آشنایی با مدل های کسب ‌و کار، آشنایی با روش ارائه و صندلی تجربه از جمله کارگاه‌های این رویداد مجازی بود

   ضمن تبریک به اساتید ارجمند بابت این موفقیت، از درگاه ایزدمنان مزید توفیقات  برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت دارد.

   

  نظرات کاربران