در حال بارگذاری ...
دوشنبه 4 مرداد 1400
 • مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان : بازآرایی و باز تعریف تشکیلاتی نسبت به جنبش دانشجویی و نقش آفرینی این جنبش در سطح دانشگاه‌ ها و بیرون دانشگاه ها ضروری است


  محمد امین بخشیان در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به میزبانی این دانشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله بهشتی(رض) و همه شهدای هفتم تیر گفت : فعالیت‌های بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی در انجام امورات محوله  موفقیت آمیز بوده است .
  وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت:  شهدا برای دفاع از عزت، امنیت و اقتدار این کشور مجاهدت کردند و ما نیز  باید با تمام وجود ادامه دهنده راه آنان باشیم.

  مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در ادامه با اشاره به اینکه سال تحصیلی پیش رو از مهمترین سال های آموزش عالی کشور است بر ضرورت بازآرایی و باز تعریف تشکیلاتی نسبت به جنبش دانشجویی و نقش آفرینی در سطح دانشگاه‌ ها و بیرون دانشگاه ها  تاکید کرد .
  ایشان  به بیان ویژگی ها و اهداف بسیج دانشجویی پرداخت و با اشاره به خدمات بسیج دانشجویی در برهه های مختلف انقلاب اسلامی، پیشرفت هرچه بیشتر دانشجویان بسیجی در عرصه های علمی و پژوهشی را یادآور شد.
  وی  داشتن روحیه جهادی و اخلاص درعمل را از ارزشمندترین سرمایه های بسیج دانست و گفت : روحیه جهادی و نیت خالصانه داشتن از شاخصه های اصلی بسیج و بسیجیان است.
  بخشیان در بخش پایانی سخنان خود از زحمات رضا چروی فرمانده قبلی بسیج دانشجویی دانشگاه  تقدیر و تشکر نمود و برای علیرضا رامه فرمانده جدید بسیج دانشجویی آرزوی موفقیت کرد.

  نظرات کاربران