در حال بارگذاری ...
دوشنبه 4 مرداد 1400
 • آیین تجلیل از نفیسه سرکاری دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود و رتبه اول رشته خوشنویسی جشنواره فرهنگی ذوالفقار برگزار شد .

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، در جلسه ای با حضور خانم دکتر محمدی پناه سرپرست دانشکده ، خانم برنجی معاونت آموزشی و پژوهشی ، خانم بیاری مسئول حراست  ، خانم باقری رئیس اداره دانشجویی و خانم پیرکهن در دفتر ریاست دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود از دانشجو نفیسه سرکاری تقدیر به عمل آمد.

  در ابتدای جلسه خانم دکتر محمدی پناه ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی موفقیت برای ایشان به نقش مهم دانشجویان در حوزه های مختلف فرهنگی–هنری اشاره نمود

   ریاست دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود ارتقاء و بالندگی دانشگاه را به وجود داشتن دانشجویانی فعال، مسئولیت پذیر و توانمند دانست که رسالت دانشجویی خود را به نحو احسن انجام داده و باعث رشد و شادابی محیط علمی و آموزشی می گردند.

  در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای این دانشجوی منتخب در همه عرصه های زندگی، لوح تقدیر، دیپلم افتخار و تندیس اولین جشنواره فرهنگی هنری ذوالفقار را به نمایندگی از دانشگاه فنی وحرفه ای تقدیم وی نمودند.

  نظرات کاربران