در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 9 آذر 1400

برگزاری مسابقات فریزبی و پتانگ کارکنان و اساتید دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود به مناسبت هفته تربیت بدنی

 

مسابقات فریزبی و پتانگ کارکنان و اساتید دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود به مناسبت هفته تربیت بدنی در زمین چمن مصنوعی این مجموعه دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، دکتر محمدی پناه در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت : به منظور افزایش تحرک و نشاط اساتید و همکاران ، مسابقات فریزبی و پتانگ به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

ریاست دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود گفت : امروزه ورزش پدیده ای فرهنگی، تربیتی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی است و ترویج و توسعه فرهنگ ورزش در بین تمام اقشار جامعه یک ضرورت انکارناپذیر در هر جامعه ای محسوب می شود.

وی ضمن عرض تبریک هفته تربیت بدنی، بیان داشت : هفته تربیت‌بدنی و ورزش فرصت مغتنمی برای تلاش هرچه بیشتر در جهت توسعه فرهنگ ورزش در بین آحاد مردم بویژه دانشگاهیان و تثبیت هرچه بیشتر جایگاه و نقش ورزش در فرهنگ اجتماعی است.

محمدی پناه افزود : در این مسابقات در رشته فریزبی آقای فردوسی؛ خانم عظیمی و آقای جعفری و در رشته پتانگ آقای فردوسی و خانم حجاری به عنوان نفرات برتر شناخته شدند و با اهدای لوح تقدیر و جوایز از آنان تجلیل شد.

نظرات کاربران