در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 9 آذر 1400

برگزاری مسابقه دوستانه بانوان کارمند دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان و بانوان کارمند جمعیت هلال احمر استان

 مسابقه دوستانه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی بانوان کارمند دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان و بانوان کارمند جمعیت هلال احمر استان، در سالن ورزشی المپیک این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان،دکتر ماندگارزاد ریاست دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان در حاشیه این دیدار گفت : ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و بر همین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.

ماندگارزاد افزود : انجام تمرینات ورزشی به صورت منظم درعین حال که مزایای متعددی برای جسم انسان دارد و تندرستی و نشاط بیشتری را برای افراد جامعه درسنین و سطوح مختلف به ارمغان خواهد آورد بر روی رشد تکامل انسان در ابعادمختلف ازجمله انسانی، شناختی، ذهنی، عاطفی.....نیز کاملا اثر گذارخواهند بود.

وی بیان داشت : این هفته با شعار "ایران تندرست، ایران همدل، ایران قوی فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تبیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است.

شایان ذکر است در جریان برگزاری این مسابقه دوستانه از زحمات و تلاش های گرانقدر سرکار خانم فریده رضائیان به مناسبت روز مربی تجلیل به عمل آمد.

نظرات کاربران