در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 9 آذر 1400

پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مناسبت هفته بسیج

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پیامی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان به ویژه جامعه بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، متن پیام دکتر رضا نقدی بدین شرح است:

بسمه تعالی

بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن اذان شهادت و رشادت سر داده اند. امام خمینی(ره)

  هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

هفته بسیج،فصل نمادین بزرگداشت عظیم‌ترین،گسترده‌ترین،متعالی‌ترین مجموعه انسانی است که با انفاس قدسی امام خمینی(قدس سره) جان گرفت و امروز پس از سه دهه از عمر با برکت خود به شجره طیبه‌ای تبدیل شده که به فرمایش امام خامنه‌ای (مدظله العالی) "وجودش برای دوستان انقلاب اسلامی مایه خرسندی،امید و اعتماد و برای دشمنان و کینه ورزان مایه بیم و هراس است.

فرمان حضرت امام (ره) در تأسیس بسیج باعث گردید که جوانان با ایمان و پرشور این آب و خاک با تمام وجود و با رشادت‌های وصف ناشدنی در دفاع از میهن اسلامی همه سختی‌ها و ناملایمات را به جان خریده و با شجاعتی بی‌نظیر در مقابل تهاجم نظامی استکبار جهانی و در ۸ سال دفاع مقدس با فدا نمودن جان خود صفحه بی‌بدیل را در تاریخ اسلام و این کشور رقم زنند. حماسه آفرینی‌ها و فداکاری‌های بسیج تنها محدود به دوران دفاع مقدس نبود و در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی حضور این نهاد ارزشمند مردمی مشهود است و بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

بسیج قدرتمندترین عنصر دلسوز در پیشبرد انقلاب اسلامی و با اطمینان‌ترین سنگر برای اهداف مقدس امام(ره) و اسلام ناب محمدی است، چنانکه امام (ره)آن بسیجی بزرگ و پیر، در سخنان خود فرمود:«انقلاب اسلامی در جهان نیازمند فداکاری‌های شماست و مسئولان تنها با پشتوانه شماست که می‌توانند به تمامی تشنگان،حقیقت و صداقت اثبات کنند».

بسیجیان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان نیز همپای سایر اعضای این شجره طیبه در تمامی دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حفظ و حراست از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی کوشیدند و در سنگر خدمت به مردم شریف و ولایتمدار استان سمنان نیز پیشتاز هستند.

اینجانب هفته بسیج را به آحاد بسیجیان ، دلاورمردان، ایثارگران، مجاهدان و مردم  سراسر کشور و خصوصاً استان قهرمان پرور سمنان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم  پرچم جمهوری اسلامی که متبرک به خون شهدای این ملت است، با حضور مقتدرانه و پایدار بسیجیان به دست حضرت صاحب الزمان (عج) برسد.

 

ارادتمند .. دکتر رضا نقدی
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

نظرات کاربران