در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 9 آذر 1400

نماینده ولی فقیه در استان سمنان : جهاد تبیینی یکی از الزامات تحقق بیانیه گام دوم و تبدیل تهدیدها به فرصت است


به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، نمایندگی ولی فقیه در استان سمنان  در دیدار با معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور و در حضور مسئولان کانون های بسیج اساتید استان سمنان  ضمن  گرامیداشت هفته بسیج ، گفت : باید به گونه ای برنامه ریزی گردد تا از ظرفیت های فرهیختگان دانشگاهی برای حل مسائل و مشکلات بهره برد.


ایشان با اشاره به اهمیت جهاد تبیینی به عنوان یکی از الزامات تحقق بیانیه گام دوم و تبدیل تهدیدها به فرصت ، افزودند : ساز و کار و روند عملی کردن بیانیه گام دوم توسط بسیج اساتید دانشگاهها ارائه گردد .


امام جمعه سمنان افزود : مقام معظم رهبری به خوبی  به نقش مهم جوانان و دانشگاهیان  در پیشبرد اهداف جامعه اشاره نموده اند و آنان را یکی از مهمترین سرمایه کشور معرفی کرده اند تا با حضور تاثیرگذارشان در مسائل اجرایی ، موجبات تحولات عظیم در کشور را فراهم آورند .

نمایندگی ولی فقیه در استان سمنان افزود : امروز شاهدیم که بسیاری از کشورها از جمله عراق، لبنان و یمن با الگو گرفتن از بسیج بسیاری از مشکلاتشان رفع شده و در مقابل داعش و تروریست ها ایستادند.


وی بر لزوم بصیرت افزایی سیاسی در دانشگاهها توسط اساتید بسیجی تاکید کرد و گفت : مجموعه‌ی دانشجویی ما ظرفیت حرکت‌های بزرگ برای روشنگری‌های جدی و خنثی‌کردن حرکات دشمن را دارند


حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرتضی مطیعی گفت : امید بخشی و امیدآفرینی یک هدف بسیار مهم در بحث بسیج اساتید است  و اساتید گرانقدر باید اهتمام ویژه بر این مساله مهم داشته باشند .

نظرات کاربران