در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 9 آذر 1400

معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور: دانشگاه فنی و حرفه ای به لحاظ اشتغالزایی جزو برترین های کشور است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ، معاونت پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور در بازدید از اندیشکده و نمایشگاه دائمی دستاوردهای  دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان اظهار داشت : عملکرد و اقدامات اساتید بسیجی دانشگاه فنی و حرفه ای استان به جهت اختراعات و نوآوری های حوزه های مورد نیاز صنعت ستودنی است


ایشان با اشاره به عملکرد بسیار موفق و درخشان سازمان بسیج اساتید استان گفت : این سازمان در مسیر مساله محوری و حل مشکلات کشور حرکت می کند.
وی با اشاره به رسالت و هدف دانشگاه فنی و حرفه ای بیان کرد : باید بستری فراهم گردد تا ابتکارات و اقدامات دانشگاهیان این دانشگاه مورد حمایت قرار گرفته و ارتباط حداکثری با صنعت ایجاد شود .


وحید آرایی گفت : مجموعه سازمان بسیج مستضعفین و سازمان بسیج اساتید کشور با نگاه علمی مساله محور از اقدامات دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان حمایت همه جانبه می نماید


معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج اساتید کشور عملکرد دانشگاه فنی و حرفه ای به لحاظ اشتغال را جزو برترین های کشور دانست و گفت : باید قدردان این مجموعه دانشگاهی بود و نسبت به حل مشکلات آنان اقدام نمود .


وی افزود : استاد و دانشجو می بایست مسائل و مشکلات کشور در سطوح ملی و استانی را احصاء و شناسایی کرده و نسبت به رفع آنان اقدام نمایند .


شایان ذکر است هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و شناساندن توانمندی های دانشگاهیان دانشگاه فنی و حرفه ای و بالابردن حس اعتماد و خودباوری است  و اینکه می توان با اتکا به خود و دانش کسب شده کارآفرین بود و در رشد و پیشرفت خود و دیگران از این طریق گام های مثبتی برداشت.

نظرات کاربران