در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401

پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مناسبت دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان طی پیامی فرا رسیدن دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، متن پیام تبریک دکتر رضا نقدی بدین شرح است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

«آری» بزرگ و محکم ملت ایران در ١٢ فروردین 1358 به جمهوری اسلامی آغاز و استمرار نظامی را رقم زد که دارای دو ویژگی مردمی بودن و الهی بودن است. این نظام تبلور ایمان و اتحاد و تجلی ایستادگی و اراده ملت بود که با نثار خون هزاران نفر از بهترین‌های ملت با رهبری پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) به ثمر نشست .

دوازدهم فروردین 58 روز سرنوشت سازی است که با عزم تاریخی مردم مومن، ولایتمدار و بیدار دل این سرزمین، حماسه ای سیاسی رقم خورد و عزت، اقتدار و دلبستگی ملت سلحشور ایران را به سیاست منطبق بر دیانت جاودانه ساخت.

رأی ۹۸ درصدی به شکل‌گیری جمهوری اسلامی از ویژگی‌های برجسته ۱۲ فروردین است؛ رأی و اجماعی که تاریخ فقط یک‌بار و آن‌هم برای جمهوری اسلامی ثبت کرده است چرا که در هیچ انقلاب و یا رفراندومی حتی آرای نزدیک به ۹۸ درصد هم به‌چشم نخورده و ثبت نشده است.
اینک به پاس آن انتخابات راستین، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع مقاومت اسلامی ایستاده و شاهد دستاوردهای آن یعنی شکوه، عظمت و استقلال هستیم.

اینجانب دوازدهم فروردین سالروز تاریخی تأسیس نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) که با پایداری و مقاومت ملت ایران استقرار یافت را به مردم شریف و انقلابی استان سمنان به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش هرچه بیشتر مسئولان و مشارکت مردم فهیم و تحت رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیشبرد اهداف این نظام مردم سالار دینی قدم برداریم.

 

ارادتمند.. دکتر رضا نقدی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

نظرات کاربران