در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401

برگزاری جلسه ی هم اندیشی در خصوص بازگشایی حضوری دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان، جلسه آغاز از سرگیری کلاسهای حضوری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با حضور رئیس دانشگاه ، روسا و معاونین دانشکده های استان در سالن اجتماعات این مجموعه دانشگاهی برگزار گردید.

در این جلسه دکتر نقدی ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ضمن عرض تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان به تشریح مصوبات سازمان مرکزی در خصوص شرایط و قوانین از سرگیری آموزش های حضوری پرداخت.

 

وی با بیان اینکه ما دانشگاه را متعلق به دانشجویان می دانیم و با التزام به تامین سلامت دانشجویان، کارکنان؛ اعضای هیات علمی و اساتید سعی می کنیم اولویت حضور آنها را فراهم کنیم.

 

نقدی بیان داشت: تزریق دو نوبت واکسن برای حضور دانشجویان در کلاس های درسی و تزریق سه نوبت واکسن برای استفاده از خوابگاه و سلف سرویس الزامی می باشد.

 

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان با بیان اینکه تمام امتحانات پایان نیمسال جاری به صورت کاملاً حضوری برگزار خواهد شد؛ افزود: خدمات رفاهی؛ اسکان در خوابگاه و تغذیه برای دانشجویان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا از اول اردیبهشت ماه ارائه می گردد.

 

سپس حاضران در جلسه به بررسی موانع، مشکلات و اظهار نظرات خود در موارد چگونگی تشکیل کلاسها و همچنین شرایط حضور دانشجویان غیر بومی در خوابگاهها و سلف سرویس پرداخته و تصمیمات مقتضی را اتخاذ کردند.

نظرات کاربران