در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401

اطلاعیه شماره 4 حضوری شدن دانشگاه فنی و حرفه ای ویژه دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان

ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان؛ به اطلاع می رساند؛ کلاس های درسی و برنامه های آموزشی بر اساس برنامه آموزشی نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طبق شرایط ذیل برگزار خواهد شد:

۱- تمامی کلاس های تئوری عملی و عملی برای دانشجویان بومی و غیر بومی از 17 اردیبهشت ماه تا پایان ترم به صورت حضوری ارائه می شود.

 ۲- کلاس درس کلیه دانشجویان رشته حسابداری در کلیه مقاطع برای دانشجویان بومی و غیر بومی تا پایان ترم بصورت مجازی و تمامی کلاس‌های دانشجویان رشته کامپیوتر شامل ( شبکه های کامپیوتری - فناوری اطلاعات - نرم افزار کامپیوتر - کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر و کامپیوتر دانشجویان آزمون سراسری ۴ ساله) در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای دانشجویان بومی بصورت حضوری و برای دانشجویان غیر بومی تا پایان ترم بصورت مجازی ( الکترونیکی در سمیاد ) برگزار میگردد.

 ۳- کلیه دروس تئوری برای تمامی دانشجویان در کلیه مقاطع تا پایان ترم بصورت مجازی و در بستر سامانه سمیاد برگزار خواهد شد.


 ۴- تزریق دو نوبت واکسن برای حضور دانشجویان در کلاس های درسی و تزریق سه نوبت واکسن برای استفاده از خوابگاه و غذا الزامی می باشد ( ارائه کارت واکسیناسیون در بدو ورود الزامی می باشد)

 ۵- خدمات رفاهی و تغذیه برای دانشجویان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا از 17 اردیبهشت ماه ارائه می گردد.

 ۶- با دانشجویانی که به دلایل غیرموجه غیبت داشته باشند؛ طبق مقررات آموزشی رفتار خواهد شد.

 ۷- درب های خوابگاه برای دانشجویان واجد شرایط از  روز شنبه 17 اردیبهشت ماه 1401 ساعت 8 صبح باز خواهد بود و آماده پذیرش دانشجویان گرامی می باشد.

 ۸- تمام امتحانات پایان نیمسال جاری به صورت کاملاً حضوری برگزار خواهد شد.

 ۹-  شایان ذکر است ملاک عمل دانشجویان گرامی آخرین اطلاعیه درج شده توسط دانشگاه می باشد.

نظرات کاربران