در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401

پیام تبریک رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر و حلول ماه شوال را به مردم شریف و روزه‌ دار استان تبریک گفت. ‎

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان، متن پیام تبریک دکتر رضا نقدی بدین شرح است:

«أللّهُمَّ أهْلَ الکِبریآء وَالعَظَمَة وأهلَ الجُودِ وَالجَبَروتِ وَأهلَ العَفْوِ وَالرَّحْمَة

عید فطر، عید غلبه بر نفس و مهار خواهش‌های پست نفسانی و بازگشت به فطرت حقیقی انسانی است که در پرتو بندگی خالصانه خدای سبحان در ماه صیام و شب‌های بابرکت قدر حاصل آمده و حرکت به سمت سعادت و رستگاری را نوید می‌دهد.

عید سعید فطر، تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال، عید توفیق بر طاعت و عبادت، عید توبه و تهذیب نفس و عید زیبایی های معنوی و خداجویی و خداپرستی است. 

ماه مبارک رمضان فرصتی گرانقدر بود تا بندگان صالح خدا روح زنگار گرفته از عادات دنیوی را در چشمه جوشان فیض حضرت حق بشویند و در شب‌های قدر، تسبیح فرشتگان را به گوش جان بشنوند و در سایه دستورات حیات بخش قرآن کریم، از تغافل و دنیازدگی آزاد شوند.

رمضان، زیباترین جلوه ارتباط انسان با معبود باریتعالی و نمود روشنی از گشایش درهای رحمت به روی مومنان است و بی شک آنان که برکت رمضان را به دل و جان فراخواندند، اکنون با قلبی آکنده از ایمان و باور، عید فطر را به سرور می نشینند.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و کلیه هموطنان عزیز بالاخص جامعه دانشگاهی، اساتید معزز، دانشجویان ارجمند و کارکنان شریف "دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان" صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

 

ارادتمند.. دکتر رضا نقدی

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان

 

نظرات کاربران