در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 5 خرداد 1401

اطلاعیه جدید و شماره ۴ پیرامون حضوری شدن دانشگاه فنی و حرفه ای ویژه دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان

ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان؛ به اطلاع می رساند؛ کلاس های درسی و برنامه های آموزشی بر اساس برنامه آموزشی نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طبق شرایط ذیل برگزار خواهد شد:


 ۱- دروس عمومی در مقاطع کاردانی و کارشناسی کلیه رشته ها برای دانشجویان بومی و غیر بومی تا پایان ترم بصورت مجازی برگزار می گردد.

 ۲ _کلیه کلاس های عملی، تئوری -عملی و تئوری (به استثنای دروس معارف و عمومی) گروه هنر برای دانشجویان بومی و غیر بومی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 ۳- کلیه کلاس های عملی و تئوری - عملی برای گروه برق _ کامپیوتر برای دانشجویان بومی به صورت حضوری و برای دانشجویان غیر بومی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

 ۴- کلیه دروس تئوری گروه برق _  کامپیوتر به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
۵-تمامی دروس رشته حسابداری(اعم از تئوری، تئوری -عملی و عملی ) بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

 ۶- تزریق دو نوبت واکسن برای حضور دانشجویان در کلاس های درسی و تزریق سه نوبت واکسن برای استفاده از خوابگاه و غذا الزامی می باشد ( ارائه کارت واکسیناسیون در بدو ورود الزامی می باشد)

 ۷- خدمات رفاهی و تغذیه برای دانشجویان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا از 17 اردیبهشت ماه ارائه می گردد.

 ۸- با دانشجویانی که به دلایل غیرموجه غیبت داشته باشند؛ طبق مقررات آموزشی رفتار خواهد شد.

 ۹- درب های خوابگاه برای دانشجویان واجد شرایط از روز جمعه 16 اردیبهشت ماه 1401 ساعت 14 باز خواهد بود و آماده پذیرش دانشجویان گرامی می باشد.

 ۱۰- تمام امتحانات پایان نیمسال جاری به صورت کاملاً حضوری برگزار خواهد شد.

 ۱۱-  شایان ذکر است ملاک عمل دانشجویان گرامی آخرین اطلاعیه درج شده توسط دانشگاه می باشد.

نظرات کاربران